Davocar doporučuji!

Vážení, dovolte, abych se tímto s Vámi podělil i o svou zkušenost při koupi mého nového (ojetého) automobilu.V této době,kdy se téměř každý den setkáváme v různých médiích s informacemi o nezákonných praktikách při prodeji ojetých vozů,mohu konstatovat,že jsou i světlé výjimky.

Asi před osmi měsíci jsem si v autobazaru Davocar Olbramovice zakoupil vůz Ford Focus rok výroby 2009.Již od mého vstupu do autobazaru jsem se setkal s velice profesionálním (kupodivu nevtíravým) přístupem.Byla mi umožněna poměrně důkladná prohlídka vozu a podány vyčerpávající informace o původu nyní již mého automobilu.

Za osm měsíců se nic na mém velice dobrém dojmu z celého obchodu nezměnilo,a proto mohu všem doporučit spolupráci s výše zmíněným autobazarem s velice klidným svědomím.

S úctou Zdeněk Janota.  – 14.5.2014

2 Comments Say something

  1. Hello there! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My weblog looks weird when viewing from my iphone. I’m trying to find a theme or plugin that might be able to fix this problem. If you have any recommendations, please share. Cheers!|

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>