Davocar

Společnost Autobazar DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě několikaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů, naše prodejní plocha o rozloze 16.000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha – České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působíme již 16 let. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům nás řadí na jedny z prvních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Na prodejní ploše autobazaru naleznete až 700 vozů převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Jsme připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Dále pak zajišťujeme leasing nebo nákup formou úvěru, zpětný leasing a zákonné i havarijní pojištění.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků se snažíme naše služby neustále zkvalitňovat a zlepšovat. Snažíme se všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba, kdy si náš Autobazar DAVOCAR  vybrali na trhu v České republice, byla volbou správnou.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je pouze důkazem toho, že se naši práci snažíme dělat co nejlépe.

Nabízíme profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci.

Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, během celého týdne.