Záruka pro Váš vůz

Kopupě vozu v Davocaru je bezpečnou volnou.

V případě pozdější reklamace technické vady způsobené opotřebením, či náhlým selháním některé ze součástí vozu, jsou pak takoví klienti velmi nemile překvapeni zjištěním, že na takovou závadu nelze uplatnit reklamační nárok a vzniká velký problém, který znamená pro kupujícího další, mnohdy nemalé náklady spojené s opravou vozu. U použitého zboží, jako je mimo jiné i osobní automobil totiž zodpovídá prodávající ze zákona pouze za takzvané skryté vady, které musí prokazatelně existovat již v okamžiku prodeje.

Společnost Davo Car s.r.o. je průkopníkem v poskytování plnohodnotných záruk na mechanické i elektrické závady ojetých vozidel a poskytuje tak svým zákazníkům pocit bezpečí a komfort jistoty bezproblémového řešení problému v podobě výskytu mechanické, či elektrické závady. Při nákupu ojetého vozu u společnosti Davo Car, tak zákazník získává jedinečnou možnost zakoupit si vozidlo s plnohodnotnou zárukou na motor včetně turbodmychadla a vstřikovačů, na převodovku včetně automatické, chladící systém motoru, elektronickou řídící jednotku motoru, řízení, brzdy, spojku, elektrickou instalaci včetně alternátoru a startéru, pohon 4×4, klimatizaci včetně kompresoru a chladiče klima a mnoho dalších komponentů vozu.

Záruční programy Davo Car jsou součástí pojištění mechanických a elektrických poruch motorových vozidel DEFEND Car Protect. Poskytovatelem a správcem pojištění DEFEND Car Protect v České republice je společnost DEFEND FINANCE s.r.o.